Menu Czech
Eythimios_Kouloulas_author_image
Efthimios Kouloulas

Lékařský ředitel, Rehabilitační centrum Physiatriki

Řecko

Terapie je jednoduchá a pacientovi příjemná.

Kouloulas_testimonial_v2

Výsledek je zjevný již od první terapie ...

„Rehabilitační centrum a centrum pro léčbu bolesti Physiatriki poskytuje komplexní multidisciplinární léčbu pacientům s akutními, subakutními a chronickými bolestmi. Tým zdravotníků, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, sociálních pracovníků a psychologů, pod vedením lékaře, se zaměřuje na samotného pacienta. Spoléháme se na využívání inovativních zdravotnických technologií, které zkracují dobu rehabilitace a maximalizují její efektivitu.

 

Také klademe důraz na osobní přístup k pacientovi. BTL Super Inductive System je součástí interdisciplinárního programu tlumení bolesti ve Physiatriki centru. Léčí poruchy, jakými jsou tendinopatie, trigger pointy a neuropatické bolesti, spasticitu a periferní parézy u pacientů trpících neurologickým onemocněním, jakým je cévní mozková příhoda, kraniocerebrální trauma a roztroušená skleróza.  Navíc Super Inductive System pomáhá při kloubní mobilizaci, zvláště páteře, a posílení respirační funkce pacientů, kteří trpí poruchou centrální nervové soustavy nebo děti s mozkovou obrnou.  

Terapie s BTL Super Inductive System je jednoduchá a pacientovi příjemná. Terapie je bezkontaktní, takže může být aplikována přes pacientovo oblečení. Po lékařském vyšetření a řádné diagnostice přiložíme aplikátor na ošetřovanou oblast, vybereme vhodný protokol ošetření, upravíme intenzitu podle pacientovo tolerance a provedeme terapii. Výsledek terapie s BTL Super Inductive System je patrný již od první terapie.  Podle vizuální analogové stupnice byl hodnocen jako vhodný pro léčbu bolesti. Výhody terapie se Super Inductive System jsou především ve snadnosti použití a hlavně příjemném pocitu pro pacienta. Jedná se o inovativní přístroj, který může být aplikován neinvazivně bez vedlejších účinků přes pacientovo oblečení, nabízí jednoduchost a vysokou kvalitu rehabilitačních služeb.  Pacienti charakterizují terapii BTL Super Inductive System jako příjemnou a efektivní.

Více referencí

Vyberte váš jazyk

Zavřít oznámení